Valorant oyuncularının merakla beklediği gece pazarı çok yakında yeniden geliyor. Gece Pazarı her oyuncuya özgü indirimleri olan bir etkinliktir. Birçok oyuncu bu indirimler sayesinde normal fiyatın altında kostümlere sahip olabilirler. Geçmiş Gece Pazar’ı indirimlerinde istediğiniz silah kaplamalarına sahip olamadıysanız üzülmeyin! Valorant resmi twitter hesabından gelecek tarihleri duyurdu!

Gece Pazarında özel, üstün ve ihtişamlı silah kaplamalarına ve yakın dövüş silahlarına sahip olabilirsiniz. Kaplamalar ve indirimler oyuncuya özel, şansa bağlı olarak çıkmaktadır. En az iki tane ihtişamlı veya daha üstü kostüm çıkma olasılığı yüksektir. Bu kostümler kart rengine göre değişmektedir. Mavi ve yeşil ucuz kaplamaları temsil ederken, turuncu, sarı kartlar yüksek VP’ye sahip kaplamaları temsil etmektedir. Aynı zamanda bu kartlar yine şansa bağlı olarak çıkmaktadır.

Night market
Pazar görseli

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek ?

Resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Valorant Gece Pazarı mayıs ayında tekrar oyuncularla buluşuyor. 12 gün boyunca devam edecek etkinlik 19 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak, 1 Haziran 2022 tarihinde son bulacaktır.

Demirdiken Paketi

VALORANT Demirdiken Paketi
VALORANT Demirdiken Paketi

Valorant’ın özel paketlerine bir yenisi daha ekleniyor. 11 Mayıs 2022 tarihinde resmi olarak eklenen Demirdiken paketinin fiyatı 5100 VP. Paket içeriği şu şekilde;

  • Frenzy
  • Bucky
  • Vandal
  • Ares
  • Topuz

Birçok Valorant oyuncusunun paketlerde dikkat ettiği ve özen gösterdiği yer her zaman yakın dövüş silahları olmuştur. Bu paket oyunculara yakın dövüş silahlarında farklı bir bakış açısı sunmakta. Riot Games alışılmışın dışına çıkmış ve paket içerisine bir Topuz eklemiştir. Topuz üzerindeki desenler Paketin adı ile uyumlu şekilde sunulmakta.

En güncel bilgiler ve haberler için bizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here