Güzel Görünümlü Bir Masaüstü Nasıl Yapılır?

Wallpaper Engine genel olarak üst düzey videoları, resimleri, fotoğrafları, animasyonları masaüstünüze veya bilgisayarınıza özel olarak kişiselleştirmeye yarayan çok amaçlı dizayn ve masaüstü uygulamasıdır. 4K kalite videoyu masaüstü hareketli arka plan olarak kaydedebileceğinizi düşünün.

Wallpaper Engine İnceleme

Wallpaper Engine, Windows masaüstünüzde canlı duvar kağıtları oluşturmanıza ve çeşitli animasyonlar hatırlamanıza yardımcı olan bir oyun programıdır.

Wallpaper Engine Kullanarak Neler Yapabilirim?

Wallpaper Engine ile 2D ve 3D animasyonlar, uygulamalar, videolar hazırlayıp duvar kağıdı çeşitlendirmesi yapabilirsiniz. Wallpaper Engine çok az CPU ve sistem kaynağı kullanır, oyun oynarken video akışı otomatik durdurulur bu sayede daha iyi performans alırsınız. Türkçe dil desteği ile birlikte istediğiniz duvar kağıtlarını canlandırabilir ve zevkinize göre erteleyebilirsiniz.

 wallpaperuygulama

 Her Şeyi kategorilerine ayırın:

dosya

Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir klasör düzeni yaparsanız hem daha güzel görünür hem aradığınız dosyaları bulmanız kolay olur.

Simge boyutunu asla büyük yapmayın:

Simge boyutunu büyük kullanırsanız simgeler gözünüzü alabilir. 20′ üstü monitör kullanıcıları için simge boyutunu orta boy kullanmasını tavsiye ediyorum 24′ ve üstü için küçük simge boyutunu tavsiye ediyorum.

(Bu simge boyutları 100% ölçek değeri kullananlar için)

Ölçek değerini değiştirmek için: Windows> Ayarlar > Sistem > Monitör > Ölçek ve Düzen 

foto

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz