Merhabalar sevgili oyuncu rehberim takipçileri bugün Rush markasının yeni çıkan klavyesini inceleyiniz.  İstek ve önerilerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Rush RK939 Shıeld İnceleme

Klavyesi , incelemeden önce aslında bazılarınızın hiç duymadığı Rush firması hakkında bilgi vermek istiyorum  . Rush firması 2007 yılında kurulmuştur . 2 yıldır türkiye pazarında bulunmaktadır . Son 1 yıldır aktif olarak pazarlama alanında ürünlerini tanıtmak için çaba göstermektedir .

Forumlar , satış sitelerindeki kullanıcı  yorumları  , ürün puanları , sikayet sitelerindeki yorumları incelediğimiz zaman firmanın genel anlamda olumlu oldugunu gördük  . Buda Rush firmasının   ucuz gaming ürünler ürettiğini biliyoruz bu yüzden  fiyat performans odaklı başarılı bir fırma

Şimdi gelelim detaylı bir şekilde  Rush RK939 Shıeld klavyemizi incelemeye ;

Klavyemizin sunmuş oldugu genel özellikler  şu şekilde;

  • 12 Farklı Tuş Aydınlatma modu bulunuyor yani yani tuş takımları tam olarak RGB değil .
cdaa cdc fa ace eddefbd
Rush RK939 Shıeld inceleme

 

  •  14 Farklı  Modlu RGB Çerçeve bir çerçeveye sahip bu diger klavyelerde görmediğimiz çok farklı ve güzel bir özellik tam olarak NFS underground 2  o efsane nissan 350z benziyor diye bilirim. 🙂
bbb d bc bf abf
Rush RK939 çerveve
  • Benim gibi bilgisayarın başında uzun  vakit geçiren insanlar için klavyede bilek destegi olması çok önemli aynı  zamanda oyunlar kullandığınız tuşlara sabit bir şekilde bastığınızdan dolayı bilekte oluşacak ağrıları aza indirmek için bilek desteği olmazsa olmaz.
ada d d b afff
bilek destegi

 

  • Rush RK939 Mavi switchli mekanik tuşlar  bulunuyor . Açıkçası yazarak içerik üreten biri olduğum için mekanik klavye sesleri beni zamanla rahatsız ediyor fakat . Mekanik klavye seven arkadaşları mutlu edebilir . 
aeb b a cd abee
tuş
  • Klavyemizin bir diger güzel yani metal bir kasaya sahip olması bu metal kasa sayesinde daha kaliteli ve güzel durduğunu söyleyebilirim.
bf ecf bf ba efdcb
metal kasa
  •  Klavyemizin hemen sağ köşesinde  bulunan  sea açıp kapatmamıza  yarayan bu ses kontrol tekerleği klavyemizin en sevdiğim yönü oldu . Genelde üst sınıf klavyelerde görmeye alıştığımız bu  tekerlek  Rush RK939 Shıeld  klavyemizde de bulunuyor .
ed bea d bf decbc
multimedya
eca f cb cabfd
eca f cb cabfd

Rush RK939 Shıeld Alınır mı ?

Fiyat performans konusunda iyi bir marka hatta RUSH firmasını diger ürünleri  genel yorum ve müşteri memnuniyeti olarak gayet iyi . Klavyenin makro yapabilecek ı ve tuş renklerini özelleştirecek  bir driver olmaması bence klavyenin en kötü yanı . Tuşları özelleştirme şansınız olmasada sunmuş oldugu metal çerçeve ve klavyenin cevresini saran rgb şerit sizi klavyenin rakiplerinden öne çıkıyor .  Sonuç olarak  makro ile işi olmayan arkadaşlar bu klavyeyi tercih edebilir.  

Ürünü Satın Almak İçin 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here