-Merhaba sevgili oyuncu rehberim takipçileri Rampage RM-K92 X-Stack oyuncu kulaklığından bahsedecegiz . Her zaman oldugu gibi bugünde ; Marka Değerlendirmesi , Ürün Özellikleri , Ürün kullanıcı yorumları , Rakipleri ile farkları ve alınırmı ? gibi sorularını cevaplayarak aklınızdaki soru işaretini   ortadan kaldıracağız . 

Rampage RM-K92 X-Stack İnceleme

Dostlarım oyuncu kulaklığımızı  incelemeden önce kulaklık hakkında Rampage markası hakkında kısaca bahsetmek  gerekirse Rampage, 2003 yılında kurulan Segment Bilgisayara ait bir firmadır . Siz değerli oyuncu dostlarımı alakadar eden kısım ise genel anlamdaki ürün kalitesi ?  Şikayet siteleri , genel kullanıcı ürün yorumları  gibi konularda Rampage markası gayet başarılı ve satış miktarı olarak iyi bir marka olduğunu söyleyebilirim .

Rampage RM-K92 X-Stack Genel Özelikleri

RM K X STACK copy
RM K X STACK oyuncu kulaklıgı

 Oyuncu Soruları : Rampage RM-K92 X-Stack ?

Ses Kasılır mı ?

7.1 kulaklarının tercih edilmesini temel sebebi oyunlarda ses kasmaktır .  Fakat ses kasmak için kulaklık aldığımız oyunların büyük bir çoğunluğunda 7.1 ses destegi yok . CS:GO bu oyunların bence en büyük örnegi ! Dolayısıyla Rampage RM-K92 kulaklıklar oyunlarda sizi mutlu edecektir . Tabiki sanal bir 7.1 özelliği olduğunu unutmamak lazım .

Kulaklık Rahat Mı ?

Şimdiye kadar uzun saatler kafamda kalıp en rahat ettigim kulaklık tarzı  ortası yaylı olan oyuncu kulaklıkları  .  Ortasında bulunan deri kaplama şeridin esnekliği , kulaklarının 2 yanında bulunan hoparlörleri  eşit bir şekilde tutması  ve kafamızı ağırtmadıgından dolayı bu kulaklığı da sevdim . Fakat kulak petlerinin uzun kullanımda kulağınızı ağrıtacağı bu segmentteki her kulaklıkta oldugu gibi bu kulaklıkta da kesin  .

Rampage RM-K92 X-Stack
Rampage RM-K92 X-Stack

 

Rampage RM-K92 X-Stack Alınırmı ? Eksik Yanları

Dostlarım  Rampage RM K92 oyuncu kulaklığımın  eksik yanları ; Örgü kablo olmaması , kulaklığın kablosunda veya arkasında yeterli tuş takımın olmaması ( mikrofonu kapatmak için bir tuş gibi , arkada tek ses açıp kapatma tuşu var ) , RGB özelleştirilmesi , sanal 7.1 sunması bu kulaklığımın görünen eksikleri tabiki ürünün fiyatına ve sunmus oldugu özelliklere bakılarak  yeterli ve fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim .

 

 Ürünü satın almak Tıklayabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here