33

Merhaba dostlar bu gün SteelSeries markasının pubg özel ekipmanlarını size tanıtıcağım. Daha önce de csgo sevenler için özel ekipmanlar üreten steel series Markası bu sefer pubg severlerin yüzünü bir güldürüyor. Klavye ,mouse , kulaklık ve mouse pad olarak seti tamamlaya bileceğiniz güzel bir tasarımı olduğunu söyleyebilirim.

1-Kulaklık- SteelSeries Arctis 5 

Arctis 5 pubg edition olarak sunulan bu kulaklık arctis 5 özellik olarak hiçbir fark olmadığını söyleyebilirim. Tek fark pubg özel geliştirilmiş yan kısmında bulunan desenler ve kulaklığın kafamızda durmasını sağlayan yerde oyunun isminin yazması ilgili görselleri ve resmi sayfasını aşağıya bırakıyorum.

44

RESMİ SAYFA

2 -Klavye -M750 TKL

M750 TKL PUBG Edition olarak sunmuş olduğu bu klavye pubg özel tuş takımı ve sunmuş olduğu özellikler sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Resmi sayfasını ve görsellerini aşağıya bırakıyorum.

RESMİ SİTE

 

3- Mouse ve Mousepad-Rivel 310

Rivel 310 Pubg edition olarak sunmuş olduğu bu mouse pubg drop kovalanların ilgisini çekmiş durumda. 450x400x4mm boylarına sahip ve pubg setini tamamlamak isteyen kullanıcılarda düşünülerek tasarlanmış olan bir mousepad de satışa sunuldu. 

YAPMAK

ALTLIĞI YAP

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz