Merhaba dostlarım bu gün prime gaming satın almayı düşünen arkadaşlara avantajlarından bahsedeceğim . Ne gibi imkanlardan yararlanabilir ve eksik yönleri nelerdir ? Hadi yazıya gecelim… 

Amazon Gamings Prime Ne Kadar ?

Amazon sunmuş oldugu prime gaming  sadece oyun konusunda değil bütün amazonda geçerli bir üyelik sistemi . Bu üyelik sistemi aylık 7.90TL açıkcası sunmuş oldugu avantajlara göre çok ucuz bir fiyat olmuş .  Bu sistemin sunmuş oldugu fırsatlara gelin hep beraber bakalım . 

prime gaming
prime gaming

Amazon Prime Avantajları ?

  • Kargo

İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir  gibi  şehirlerde  kargo yoğunluğuna göre aynı gün teslim garantisi sunuyor aynı zamanda  amazon prime kullanıcıları  çoğu üründe ücretsiz kargo imkanından yararlanıyor .

  • Dizi ve Film

Amazon  prime video servisi  netflix  gibi bir uygulama sevdiğiniz dizi ve filmlerini indirmeniz mümkün netflix kadar çeşitlilik olmasada kendinize uygun dizi ve filmleri bulmanız mümkün .

  • Özel İndirimler

 Amazon “Günün Fırsatları” sayfasındaki  indirimlere ek olarak prime özel çeşitli indirimler sunuluyor . Aynı zamanda prime özel olaraktan sunulan indirimlerde mevcut .

  • Prime Gaming !

Simdi gelelim bizi en çok ilgilendiren prime gaming  kısmına :

  1. Her ay düzenli olarak yüklenen ücretsiz oyunlar . 
  2. Yine Aylık olarak oyunlardan alabileceğiniz skinler , karakterler , oyun paraları  vb  oyun ganimetleri .
  3. Son olarakta twitch platformu üstünden 1 yayıncıya abone olup destek olabiliyorsunuz. 

 

Gaming Hakkında daha fazla bilgi almak için :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here