Merhaba dostlarım bugün instagramda gizli profillere bakabileceğiniz . Postegro adındaki uygulamanın son sürümünü nasıl indirildiğinden   ve  uygulamanın çalışma mantığından bahsedeceğiz . 

İçindekiler

Postegro – View hidden instagram Profile Nedir ?

Postegro adındaki bu uygulamamız takip etmediğiniz  gizli profillere bakmanızı sağlayan basit bir algoritmaya sahip bir uygulama . Uygulamayı nasıl indirdiğini ve kurulduğunu yazımızın ilerleyen kısmında öğreneceksiniz .

Postegro Uygulaması Nasıl Çalışır ?

Postegro uygulamasını yükledikten sonra instagram resmi sitesi üstünden hesabınıza giriş yapmanızı  istiyor . Hesabınıza giriş yaptıktan sonra  sizin takip etiğiniz kişilerin profilleri ve kendi profilleriniz uygulamanın sunucularında bir ağ oluşturuyor . Yani hesabına bakmak isteğiniz kişi bu uygulamayı kullanıyor veya onu takip edenlerden bu uygulamayı kullanan varsa bakmak istediğiniz kişinin profile bakabiliyorsunuz . Aynı zamanda öne çıkarılan hikayelerini ve o gün atığı hikayeleri görme imkanınız oluyor .

Postegro Güvenilir mi ?

Adını ilk kez duyduğunuz bu uygulamaya kişisel bilgilerinizin belkide özel fotoğraflarınızın bulunduğu sosyal medya hesabınızla giriş yapmak  istemeyebilirsiniz . Bu yüzden Postegro uygulaması konusunda bir incelemede bulundum. Postegro uygulamasına giriş yaparken instagram kendi web kullanıcı paneli üstünden giriş yapıyorsunuz .  Aynı zamanda giriş yaparken girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kayıt edecek  (keylogger )  adı   verilen bir yazılım bulunmuyor. Bu yüzden şimdilik uygulamanın güvenli olduğunu söyle bilirim .

Postegro Uygulamasının Özellikleri

  • Instagram yayınlarından yüksek kaliteli fotoğraf ve videoları indirmenizi sağlar.
  • Hesabına baktığınız profilin kimi takip etiğini görmenizi sağlar .
  • Profilleri kimin takip ettiğini görmenizi sağlar .
  • Profil fotoğrafı büyütmenizi  sağlar .
  • Öne çıkarılan ve güncel paylaştığı hikayeleri görmenizi sağlar

Postegro Apk  Nasıl İndirilir ?

Uygulamamızı indirmeniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır uygulamanın resmi sitesine giderek direk indirme başlayacaktır . Uygulamanın indirilememesi durumda resmi site linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

Direk İndirme 

Resmi Site 

Google Playden İndirme 

Postegro Apk Nasıl Kurulur ?

Postegro apk indirdikten sonra  indirilenler bölüme gelerek veya direk indirilen Postegro apk tıklayarak . Kurulama başlayabilirsiniz. Eğer google play dışından bir uygulama indiriyorsanız bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir .  Uygulamanın apksına tıkladığınız zaman bilinmeyen kaynakları izin vermeniz için sizi ayarlar bölümüne atacaktır.  Ayarlar bölümüne atmadığı zaman  telefonunuzun ayarlar kısımına gelerek aramaya yerine bilinmeyen kaynaklar yazmanız yeterli olacaktır .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz