Minecraft Towny

Merhaba dostlar bugün sizlere Minecraft Towny nedir? Nasıl girilir? biraz bahsedeceğim.

Minecraft Towny Nedir?

 Towny kasaba mantığı gibidir. Towny’de kendi kasabanızı kurup çiftlik yapabilirsiniz, şehrinize binalar, şehrinizi korumak için surlar çekebilirsiniz. İsterseniz tarımcı, isterseniz balıkçı, isterseniz madenci, isterseniz savaşçı olun! Bir sürü seçenek var ve tamamen size kalmış. Bir nevi RP sunucusu olarakta görebilirsiniz. Kısaca savaşlar yaptığınız, ticaret yaptığınız bir oyun mantığı…

Bu saydıklarım tamamen size kalmış. İsterseniz gelişip kendi şehrinizi kurabilir, isterseniz de mevcut şehirlere katılabilirsiniz.

Bu Tip Sunuculara Nasıl Girerim?

Şöyle ki benim girdiğim hali hazırda bulunan bir sunucu var. Yeni açıldığından başlama gereği duydum. Daha önce girdiğim sunucuya göre çok daha iyi olduğunu fark ettiğimden sizlerle de sunucuya nasıl girilir paylaşacağım.

Neden daha iyi olduğundan bahsetmek gerekirse dünya haritası tam anlamı ile işlenmiş. Dağlar, nehirler, şehirler… Öyle ki madenler bile dünya haritasına göre düzenlenmeye çalışılmış (Tam olarak öyle olsaydı Afrika kıtası zengin olurdu :D). Deyineceğim başka bir özellik ise sunucunun altyapısının çok sağlam olması. Çok iyi bir altyapıya sahip ve her hangi bir lag problemi ile karşılaşmadım sunucuda.

Oyun içinden bir kaç görsel bırakıyorum:

towny zoratowny towny zoratowny

Minecraft Towny Nasıl Girilir?

Minecrafta girdikten sonra sunucu ekle kısmına aşağıda bulunan ip adresini yapıştırıyoruz. Sonrasında girdikten sonra kayıt olup sunucuda istediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Tavsiyem discord sunucularına da girmeniz olacaktır. Her hangi bir etkinlik olduğunda duyuru geçtiklerinden baya bir faydalı oluyor.

IP = 45.155.124.206

Discord = https://discord.gg/tkDpbvWD

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz