Minecraft APK İNDİR

Minecraft APK mobil sürüm indir, Minecraft indir

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın.

Yaratıcı modu, çok oyunculu oyun ve daha fazlasını içeren tam Minecraft deneyimi Minecraft APK

İNDİR

 

Diğer apk serilerine gitmek için…

Hayatta kalma ve yaratıcılık klasik bir oyun

Minecraft Pocket Edition rastgele bir aşama ile başlar. Okyanusun ortasında, dağlarla, vadilerle, ağaçlarla ve hayvanlarla çevrili kaotik bir arazide kendinizi bulacaksınız. Hayatta kalma modunda, güneş battığı için hedef daha hayati hale gelir.

Canavarlar görünecek ve sizi yemeye çalışacak ve kısa sürede açık havada hayatta kalabilmek imkansız hale gelecektir. İlk gecenizi sığınak altında geçirmeniz için, onu kazmanız ya da inşa etmeniz gerekir. Temel sağlığınız garanti altına alındığında, alanınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz. Yaratıcı modda, herhangi bir kısıtlamaya sahip olmayacaksınız, böylece en çılgın fikirlerinizi ortaya çıkarabileceksiniz. Bir kale, bir tekne ya da bir katedral inşa etmek isteyip istemediğiniz , gökyüzünün sınırı!

Mobil cihazlar için iyi düşünülmüş bir oyun

Odun, kömür ve taşları toplayın: Envanter menüsü, bu malzemeleri kullanarak düşünebileceğiniz neredeyse her şeyi oluşturmanıza izin verecektir. Heyecan verici hayatta kalma oyununun sırlarını çözdüğünüzde, gerçekten ilginç yapılar yaratabilecek ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceksiniz.

Dokunmatik cihazlar için iyi düşünülmüş bir oyun sistemi ile, tek yapmanız gereken oyunu çalışmak için biraz zaman harcamaktır ve istediğiniz herhangi bir şeyi yapabileceksiniz. Özellikle birçok seçeneğe sahip olduğundan ve kullandığınız cihaza bağlı olarak deneyiminizi ayarlamanıza izin verdiği için mükemmel bir uyarlamadır .

Verimli, grafiksel olarak etkileyici olmasa bile

Minecraft Pocket Edition’ın müziği o kadar iyi değil, ve pikselli blokların hayranı değilseniz, bu oyun tam size göre değil. Bununla birlikte, keşfe çıkmayı seviyorsanız ve daima sanal bir ortamda Robinson Crusoe olmayı hayal ediyorsanız, Minecraft Pocket Edition gerçekten de beklentilerinizi karşılayacaktır.

Etkin bir kullanıcı topluluğu size yardımcı olacak ve çok oyunculu mod olasılıkları daha da açıyor. Bu mobil sürümün teknik yönüyle ilgili olarak, geliştiricilerin harika bir iş çıkarıyorlar.

Rakipsiz bir oyun

Minecraft Pocket Edition, bir sanal oyunun başlığını hak eden, inanılmaz derecede yenilikçi olan sonsuz bir dünya oyunudur. Cep telefonları için başlatılan birçok Minecraft klonunun ortasında, yanılmayın: orijinal Minecraft hala rakipsizdir.

İNDİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz