Inca IKG-310 Ruthless

Merhaba dostlar bugün sizlerle beraber Inca IKG-310 Ruthless ismiyle piyasada bulunan klavye mouse setini inceleyeceğiz.

Kutu İçeriği

Inca IKG-310 Ruthless setinin içinden bir adet mouse ve bir adet klavye çıkmakta. Her hangi bir yedek parça çıkmamakla beraber kutu içeriğinde bir de kullanım kılavuzu bulunuyor.

İnceleme ve Detaylar

Klavyeye ilk baktığımız zaman göze çarpan tasarımı oluyor. Bilek desteğine sahip olan şık bir klavyesi var aynı zamanda tuşların arkasında rgb efekti bulunuyor ve aydınlatmayı kısabiliyoruz. Klavyede mekanik switch bulunmuyor. Klavye üzerinde multimedya tuşları bulunuyor.

Mouse kısmına baktığımızda renkler arasında geçiş yapan bir mouse görüyoruz. Ele oturan bir yapısı var. Malzeme kalitesi orta seviye olsa da şık bir mouse bulunuyor. Mouseun ortasında ki tuş üzerinden hassasiyetini değiştirebiliyoruz. 800-1200-1600-2400 DPI seçenekleri var.

Gece kullanımında ikisinin de aydınlatması göz yormuyor. Klavye üzerinde ki tuşlar rahat bir şekilde okunuyor.

Video İnceleme

Sonuç

Fiyatına göre gayet güzel bir set bulunuyor karşımızda. Bu fiyata hem klavye hem mouse almak gayet güzel. Kullanım olarak giriş seviyesi bir oyun performansı sergiliyor. Işıklı klavyeye ve fareye çok para vermemek isteyenler için ve hevesini gidermek isteyenler için güzel bir set olmuş. Fiyatı uygun. Alınabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum ister buraya ister videoya bırakabilirsiniz. Instagram’dan bizleri takip etmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here