Hakkımızda

Dostlar rehber sayfamıza hoşgeldiniz. Adından da anlaşılacağı gibi oyunculara hitap eden bu rehber sayfasında oyun bilgisayarlarından tutunda oyunlardan ve oyuncu ekipmanları gibi bir sürü yazı ve rehber bulabilirsiniz. Dostlar ben kurucu ve yönetici Ahmet Asım Bıyıklı donanım maceranın 2011 yılında başladığını söyleyebilirim.

2011 DRR3 efsane ramlerim var bir gün bu 2GB rami 4 yapıp oyunların tadına bakmak istiyorum. Tabi o zaman bu kadar çok bir bilgi birikimim yok. O zamanın ramleride hemen al tak kullan olmuyor aynı markayı bul aynı hızdaki rami bul model uyuşursa birbirine belki çalışırdı. Anlaşıldıgı gibi baya zahmetli ve zordu 🙂 neyse ben başladım : anakart, ram ,işlemci derken baya bir şey öğrendim. 2GB sattım yerine tek 4GB RAM taktım 🙂  Bilgisayarı oyun testlerine felan sokuyorum. Bir süre sonra bu iş beni kesmedi.

Yılda oldu 2012 sayfalarda formlarda felan toplama bilgisayar işi baya popüler bende yeniden araştırmaya başladım.  Uzun bir araştırmadan sonra yılardır değişmeyen uyumluluk mantığını anlamaya başladım. İyice anladıktan sonda öyle yurtdışı kaynaklara göz gezdirmeye başladım. Ekran kartı, işlemci, ram gibi parçaların testini  yapıp formlara atan yabancı arkadaşları baya bir süre takip ettim. Türk kanallarında soruları felan cevapladım derken bende bir DONANIM SEVER oldum. Çeşitli sitelerde yazılar yazdım ve 2017 yılında kendime bir istagram hesabı kurdum.

Pctoplama olarak kurduğum Instagram hesabını çeşitli sosyal ortamlara yaymak istedim. Bunun içinde bir internet sitesi kurdum ve gelecekte YouTube , Twitch ve çeşitli sosyal mecralarda da yayınlarımız , videolarımız rehberlerimiz olacak💗 Yaptığım bu işten şu anlık bir para kazanmıyorum. Yapmamın tek sebebi de bu işi severek ve isteyerek yapmam aynı zamanda insanlara yardımcı olabildiğimi bilmek gayet mutluluk verici bir şey ….

Bize destek olmak için iletişim ve sponsoru bölümünden bize ulaşabilirsiniz .Takipçilerimiz çoğu zaman bir bilgisayar ve donanım parçalarını satıp satmadığımızı soruyorlar💣 bu konuda ortaklaşa adım atarsak gayet başarılı bir şekilde ilerleyeceğimizi düşünüyorum 💦 Sponsor ol ve iletişim sayfasına göz atmayı unutmayın!!!!!