2018 göz bebeği yarış oyunu Forza Horizon 4  mühteşem grafikleri ile  yarış oyunu sevmeyenleri bile kendini hayran bıraktı  . Oyunda geçen mekanlar ile gerçekleri arasında  çok az bir fark buluyor. Oyun ekibinin hazırlamış olduğu bu videoyu sizinle paylaşmak istedim.

Şimdi size Forsa Horizon 4 oyunundan kısaca bahsedeyim.:)

İlk piyasaya sürülme tarihi: 2 Ekim 2018
Yayıncı: Microsoft Studios
Geliştirici: Playground Games
Seri: Forza
Tür: Yarış Oyunu
Platformlar: Xbox One, Microsoft Windows
           Dostlar 450 fazla her çeşit  arabanın bulunduğu bu oyun ingilterenin tarihi mekanlarında geçmekde oyunu oynarken bütün ingiltereyide gezmiş oluyorsunuz . 4 mevsimi en güzel şekilde bize yansıtan Forza Horizon 4  her zaman olduğu gibi mühteşem grafikleri ile sizi kendisine çekecek. Dostlar oyun  türkçe dil desteği ve türkçe dublaj  ile  karşımıza çıkacak . Xbox One X’te 4K çözünürlükde  oynanabilen Forza Horizon 4’u aynı zamanda online olarakda oynamakda mümküm .
       oyunun sistem gereksimleri hakkında şuan bir bilgi mağlesef yok  fakat bu kadar gerçekçi grafiklere sahip bu oyunun üst düzey sistemlere hitap ettiği kesin 🙂 Oyun  xbox one platformunda ön satışda ve 220tl fiyatı bulunmakda ançak araba paketleri arttıkça 370tl kadar çıkan bir fiyat sıkalasında karşımıza çıkıyor . Steam’e geldiği takdirde fiyatının yine 200tl civarlarında olup  arabaların ise tek tek dlc olarak satılması ön görülüyor . Dostlar Artık geleçekde  yayıncılar ve youtuber kardeşlerimizin video sık  sık karşımıza çıkçağa benziyor. Şimdi size oyunun kısa bir tanıtım flimini paylaşacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here