2018 göz bebeği yarış oyunu Forza Horizon 4  mühteşem grafikleri ile  yarış oyunu sevmeyenleri bile kendini hayran bıraktı  . Oyunda geçen mekanlar ile gerçekleri arasında  çok az bir fark buluyor. Oyun ekibinin hazırlamış olduğu bu videoyu sizinle paylaşmak istedim.

Şimdi size Forsa Horizon 4 oyunundan kısaca bahsedeyim.:)

İlk piyasaya sürülme tarihi: 2 Ekim 2018
Yayıncı: Microsoft Studios
Geliştirici: Playground Games
Seri: Forza
Tür: Yarış Oyunu
Platformlar: Xbox One, Microsoft Windows
           Dostlar 450 fazla her çeşit  arabanın bulunduğu bu oyun ingilterenin tarihi mekanlarında geçmekde oyunu oynarken bütün ingiltereyide gezmiş oluyorsunuz . 4 mevsimi en güzel şekilde bize yansıtan Forza Horizon 4  her zaman olduğu gibi mühteşem grafikleri ile sizi kendisine çekecek. Dostlar oyun  türkçe dil desteği ve türkçe dublaj  ile  karşımıza çıkacak . Xbox One X’te 4K çözünürlükde  oynanabilen Forza Horizon 4’u aynı zamanda online olarakda oynamakda mümküm .
       oyunun sistem gereksimleri hakkında şuan bir bilgi mağlesef yok  fakat bu kadar gerçekçi grafiklere sahip bu oyunun üst düzey sistemlere hitap ettiği kesin 🙂 Oyun  xbox one platformunda ön satışda ve 220tl fiyatı bulunmakda ançak araba paketleri arttıkça 370tl kadar çıkan bir fiyat sıkalasında karşımıza çıkıyor . Steam’e geldiği takdirde fiyatının yine 200tl civarlarında olup  arabaların ise tek tek dlc olarak satılması ön görülüyor . Dostlar Artık geleçekde  yayıncılar ve youtuber kardeşlerimizin video sık  sık karşımıza çıkçağa benziyor. Şimdi size oyunun kısa bir tanıtım flimini paylaşacağım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin