EPIC GAMES YENİ ÇILGINLIĞI – ÜCRETSİZ GTA V

0
202
gta 5 online nasil girilir
gta 5 online nasil girilir

Epic Games online oyun platformu, diğer platformlarla olan rekabetlerinde birçok oyunu ücretsiz veya paketlerini ücretsiz verdiğini biliyoruz. Son zamanlarda ise Grand Theft Auto V (GTA 5) oyununu paketleriyle beraber ücretsiz verilecek diye bir söylenti çıkmıştı. Tahminimiz üzere bunun gerçek olmadığını düşündük fakat yine de beklemede kaldık.

Bugün itibari ile Epic Games gerçekten GTA 5’i ücretsiz vereceğini duyurduğu anda tüm oyun severler bu platforma akın ettiği not edildi. Fakat tahmin edebileceğiniz üzere bu yükü kaldıramayan Epic Games şuan çökmüş durumda. Kısa sürede bu sorun çözüleceğini düşünerek size satın almak için gerekli yolları kısaca anlatacağız.

İKİ FAKTÖRLÜ KORUMA – 2 FACTOR AUTHENTICATION

Bildiğiniz gibi son senelerdeki güvenlik yöntemleri çok arttı. Bunlardan biri de iki faktörlü koruma. Çok basit anlatırsak kayıtlanan 2. bir cihazdan veya uygulamadan bir onay ile giriş yapmak için gereken güvenlik sistemi. Bu siteden biraz daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 2 faktörlü koruma etkinleştirmesi için de güzel bir video sitede bulunmakta.

3 yöntem mevcut bunlardan birisini aktif etmeniz sizin için yeterli olacaktır:

  1. DOĞRULAYICI UYGULAMASI: Authenticator olarak bilinen birkaç uygulama üstünden sürekli ve aralıklı olarak üretilen kodlarla giriş sağlanır.(Google Authenticator, LastPass Authenticator, Microsoft Authenticator, Authy uygulamaları desteklidir.)
  2. SMS KİMLİK DOĞRULAMASI: Hesapta kayıtlı olan telefon numarasına sms yolu ile kod göndererek onay sağlayan yöntemdir.
  3. E-POSTA DOĞRULAMASI: Hesabın kayıtlı olduğu mail üstünden kod ile onay yapılarak giriş sağlanır.

Bu arada söyleyelim genel piyasa fiyatı 140TL’nin üzerinden geziyor.

Bu da Epic Games platformunun çok iyi bir kıyak geçtiğini söyleyebiliriz. Şuan bu linkten erişim sağlayamıyoruz fakat mutlaka belirli sürede bir sitemize uğrayarak güncelliği kontrol etmelisiniz. Bu fırsatın kaçmamasını, arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz. Başka yazılarımızda da birlikte olmayı bekliyoruz. GTA 5’li kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here