Merhaba sevgili oyuncu rehberim takipçileri bu karantina günlerinde evde hepimizin canı sıkılıyor biliyorum . Hal böyle olunca bende düzgün bir şekilde film izleyebileceğiniz bazı siteler önermek istiyorum.  Bu tarz yazıların devamı için instagram adresimi takip edebilir ve sitemizin bildirimlerini açabilirsiniz .

En İyi film izleme siteleri hangisi  – Ücretsiz  

Öncelikle dostlarım film izleme  siteleri ücretsiz ve ücretli olarak ayıracağım. İlk olarak ücretsiz sitelerden başlayalım .   Ücretsiz sitelerinin en kötü yanı reklam olması 🙁

2014 yılından beri hizmet veren web sitenin en güzel özelliği sundugu kaliteli görüntü kalitesinin yanı sıra donmadan ve takılmadan film izlememizi sağlaması  aynı zamanda yıllara ve serilere göre sıralama bulunuyor . 

– film izle –

2005 beri hizmet veren film sitesini diğer rakiplerinden ayıran en büyük var ekranın sağ kısmında kalan film robotu adında özelleştirilmiş arama kısmı film tarzı , türü , yılı ve kalitesini seçerek istediğiniz tarza uygun  filmi bulmanızı sağlıyor.  

En İyi film izleme siteleri hangisi  – Ücretli

Hepimizin bildiği dizi sitesi olarak bildigi netflix dizilerin yanı sıra belgeseler ve film bulmak mümkün. Aynı zamanda mobil cihazlar içinde uygulaması bulunan netflix  indirip izleme gibi özelikleride mevcut .

Genelde uygulama ve oyun platformu olarak bilinen google play  yatırımlarını film ve kitaplar üstüne yapmaya devam ediyor . Hem ücretsiz hemde ücretli bir şekilde  film bulabileceğiniz google play mobil ve bilgisayar üstünden indirme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda düzenli olarak dizi ve film izleyemiyorum diyorsanız netflix gibi her ay para vermek yerine sadece izleyeceğiniz filmin parasını ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz