Alınır mı?

Merhabalar dostlar, bu yazımda sizlerler Donanım Arşivi’nin yayınladığı G2 sistemi inceliyeceğim.

Öncelikle sistem 3500 tl ile alınabilecek en iyi sistem diyebilirim. Parçaları tek tek almaya kaltığımızda sistemin yaklaşık fiyatı 4800 tl oluyor ve toplu halde G2 sistemi olarak almak yaklaşık 1300 tl kadar daha ucuza almamızı sağlıyor. Kısacası alınır.

Neden Bu Kadar Ucuz?

1.olarak bu kadar ucuz olmasının sebebinin stok bitirmek için yapılan bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Sebebi ise bazı parçaların gereksiz olduğunu düşünüyorum. Mesela o kadar ışıklı kasa yerine neden diğer parçalara verilmedi? Neden 480gb ssd yerine 1tb hdd kullanılıp artan para ile ekran kartı veya işlemciye yatırılmadı?

3500 TL Oyuncu Bilgisayarı

2. olarak bu kadar ucuz olmasının sebebinin firmalar tarafından destekli bir toplama çalışması olduğunu düşünüyorum. Sonuçta büyük bir indirim var ve firmaların bu indirimi yapıp böyle efsane bir sistem oluşmasındarol aldıklarını düşünüyorum.

Buradan sisteme gidebilirsiniz.

Sonuç olarak:

Evet dostlar bunlar benim kendi kişisel fikirlerimdi. Neden bu kadar ucuz olduğu hakkında sadece teorilerimdi. Donanım Arşivi’ni buradan tebrik eder, böyle efsane bir sistem yaptıkları için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

4 YORUMLAR

  1. SSD ile HDD nin farkını bilmeyip neden 1tb hdd alınır demişsiniz ve gelip burda makaleler yazıyorsunuz değişik 🙂 sen git ssd yerine pcne hdd tak ve bak pubgde atladığında aşşağa inerken harita yükleniyor mu 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin