Donanım Arşivi 4300 TL Oyuncu Bilgisayarı Alınır mı ? Eksik Yanları ?

0
33

Bugün sizlerle birlikte Donanım arşivi 4300 TL de topladığı Oyuncu Bilgisayar inceleyeceğiz. Fiyatını hak edip hak etmediğini ve  gelecekte ne gibi yükseltmeler yapabileceğimize tartışacağız. 2019 yılının ilk aylarında toplanan bu bilgisayarı şimdi detaylı incelemeyelim.

4300 TL Oyuncu Bilgisayarı Alınır mı ? Fiyatını Hak Ediyormu ?

  • Kurulan bu sisteme fiyatını hak ettiğini söyleyebilirim.Sponsorlu bir içerik olduğu için toplu bir şekilde satın alındı bu yüzden fiyatı gayet uygun.
  • Bilgisayarım parça seçiminde de bir sıkıntı yok. Oyun oynayan arkadaşların rahatlıkla işini görecektir fakat eklememiz gereken önemli parçaları olduğunu söyleyebilirim.

Oyuncu bilgisayarın eksik yanları ve nereler geliştirilebilir?

Bilgisayarda eksikliğini çekebileceğimiz en büyük temel eksiklik SSD ,özellikle oyun bilgisayarlarında benim ilk önerdiğim SSD bir bilgisayar olmasıdır. SSD önemini açıkladıgım aşağıdaki makaleye bakarsanız beni daha iyi anlayacaksın.

Sistemde SSD bulunmamasının nedeni  isteyen kullanıcıların satın alma siteden otomatikman eklemesi ve sistemin daha çok fiyat performans gözükmesi yüzünden olabilir.

44

Bilgisayarım başka bir eksiği bulunmamakta fakat gelecek için ekran kartı 590 yükseltilip satın alınabilir. Aynı zamanda paranız olduğunuzda RAM 16GB yükseltirsiniz Çift kanal RAM teknojisi sayesinde FPS artışı ve  Günümüz oyunlarına karşı daha iyi konuma gelecektir.

İNSTAGRAMDA GENİŞ KİTLEMİZİ KATIL

https://www.instagram.com/oyuncurehberimnet/  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz