Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Çin’den 1 dolar altında alınabilecek ürünleri derledim. 1 dolar tabi ki eskisi gibi ucuz değil. Yazıyı yazdığım tarhite güncel olarak 6.14 tl olarak gözüküyor. Umarım ülke ekonomisi düzelir. Umarım bu ürünlerden faydalana bilirsiniz.

ME01 Earphone

Bu kulaklığımızın kablo kalitesi ve ses kalitesi üklemizde bulunan yaklaşık 25-30 tl arası kulaklıklar ile eşdeğer durumda. Görünümü ve fiyatı sayesinde tabi ki daha önde bulunuyor. Yaklaşık 1 dolar olan bu kulaklık hem şık hemde rahat.


 

kulaklık

Çok Amaçlı Kart

Çok amaçlı kart ne zaman lazım olur bilemeyiz. Gazoz kapağı açarken veya küçük bir cismin ölçüsünü alıcakken her zaman lazım olabilir. Hem ucuz olması hemde yer kaplamaması çok iyi bir özelliği. Gevşeyen bir vidayı bile sıkabilirsiniz. Ortalama fiyatı 1 dolar.

 

ürün için tıklayınız

 

kart

Anahtar Bıçak

Herhangi bir şeyi(paket vb.) ev dışındayken açma gereği duyduğunuzda yardımınıza koşuyor. Anahtar görünümünde ki bu bıçak her hangi bir metal dedektörü tarafından da fark edilmemesi ayrı bir güzel tarafı. Keskin aletler her anher yerde lazım olabilir. Bu ürününde yaklaşık fiyatı 1 dolar.

ürün için tıklayınız

 

anahtar bıçak

Powerbank

Powerbank hayatımızın ayrılmazı olarak yer almış durumda. Herhangi bir uzun yolculuğa çıktığımızda telefon şarjı hep sıkıntılı oluyor. Powerbankler ise bu konuda yardımımıza koşuyor. Tabi 1 dolara powerbank almak mümkün değil ama piller ile telefonu şarj etmek mümkün. Bu ürün buna yarıyor. İçine şarjlı pil takıyorsunuz. Hem pili şarj etmeye hemde pil ile telefonu şarj etmeye yarıyor. Umarım anlayabilmişsinizdir.

ürün için tıklayınız

powerbank dolar

Tavsiyelerim umarım işinize yarar. Sizinde aklınızda fikirleriniz varsa yorumlarda belirtiniz. Forumada gelmeyi unutmayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin