Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

Acer Predator Helios 300

Acer’ın büyük indiriminde kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan ve Intel® Core™ i7 işlemcileriyle dikkat çeken Predator Helios 300, 17,3 inçlik Full HD ekranında 120Hz yenileme hızı sunuyor. En hızlı olmak isteyen oyun tutkunlarını ve profesyonel oyuncuları hedefleyen Helios 300, 16 GB RAM’e sahipken, 1 TB HDD ve 512 GB SSD’ye kadar depolama seçeneği ile oyuncularla buluşuyor. Predator Helios 300’de ayrıca NVIDIA® GeForce® RTX™ 2060 veya NVIDIA® GeForce® GTX 1660Ti ile 6 GB belleğe sahip grafik kartlarından birini seçmek mümkün.

Predator markasının dikkat çekici tasarım detaylarının yanı sıra ileri teknolojilerini de kasasında barındıran Helios 300’de özel tasarımlı soğutma sistemi ve Acer’ın 4’üncü nesil AeroBlade 3D fanları dikkat çekiyor. Acer’ın PredatorSense özel yardımcı uygulaması ise kullanıcıların tek arayüzden hem fan hem de sistem durumu gibi pek çok özelliği ayrıntılı olarak görüntüleyip kontrol etmesini sağlıyor.

helios 300

Acer Nitro 5

İndirim dönemi boyunca 15,6 inç Full HD ekranlı Acer Nitro 5’in Intel® Core™ i5 ve i7’li konfigürasyonlara sahip 120Hz yenileme hızı sunan ekran seçeneğiyle bulmak mümkün. Yüksek yenileme hızı sayesinde görüntülerde gecikme yaşatmayan Nitro 5, kullanıcılara, başarılı performans ve eksiksiz bir oyun deneyimi vadediyor. 16 GB’a kadar RAM seçeneklerine sahip dizüstü bilgisayarda NVIDIA® GeForce® GTX 1650 ile 4 GB ekran kartıyla sunuluyor. İndirimli fiyatlarıyla takılma yaşatmayan oyun deneyimini bütçe dostu fiyat etiketleriyle sunan Nitro 5’te 1 TB HDD’a ek olarak 256 GB SSD depolama seçeneği mevcut.

Nitro 5

Fiyat ve Bulunabilirlik

1 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Acer Predator Helios 300, 8.299 TL; Acer Nitro 5 ise 5.299 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satışta olacak.

Alınır Mı?

Fiyatlarına bakacak olursak fiyatına göre iyi iş çıkarmışlar. Oyun için ideal laptoplar yapmışlar. İkisi de(seyahat halinde iseniz) alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin