Dostlar merhaba bugün 100 TL’ye alabileceğiniz en iyi oyuncu klavyesini araştırdım. Çeşitli satış sitelerinde kullanıcıların yaptıkları yorumlara ve YouTube’da bulunan incelemeleri göz önüne alarak. 🙂 Fiyat performans konusunda iyi olan bir klavye buldum. Sizin istekleriniz doğrultusunda düşük bütçede bir klavye önermemi söylemiştiniz. Karşınıza TRUST 22507 GXT 830-RW Avonn Gaming klavye ile çıktım.

Dostlar tabi ki bu bütçedeki bir klavyede makro veya klavye kontrol ekranı gibi özelliklerini olması beklenemez. Düşük bütçede alabileceğiniz bir klavyede temel olarak şıklık ve rahat kullanım gibi özelliklerin iyi olmasını bekleriz. Oyunlarda bizi yarı yolda bırakmaması ,masanın üzerinde güzel ve şık durması , elinizin rahat etmesi kısaca ürünün tamamen fiyat performans ürünü olmasını bekleriz. Dostlarım Vatan Bilgisayar, hepsiburada ,GittiGidiyor ,Teknosa, Media Markt gibi büyük mağazalarda kullanıcı yorum olarak beğenilen bir üründü. Bu yüzden bu ürünü size tanıtmak istedim. Şimdi ürünün özelliklerine ve görsellerine geçelim.

ÖZELLKLER

  • Tam ölçekli model
  • Ayarlanabilir parlaklığa sahip Rainbow Wave aydınlatma
  • Gölgelenme önleyici: 6’ya kadar eş zamanlı tuşa basma 👇🏻
  • 12 Doğrudan erişim sağlayan medya tuşları
  • Oyun modu düğmesi; Windows tuşu doğrudan devre dışı bırakır.

AYARLANABİLEN PARLAKLIK

Trust GXT 830-RW Avonn size 12 adet multimedya tuşu ile kolaylık sağlayan bir oyunc klavyesini bize  sunuyor. Aydınlatıcı gökkuşağı şeklinde LED dalgasının size rehberlik etmesine izin verin. Avonn oyun klavyesi, oyun oynamanızı canlı renkler ile tamamlayacak. LED ışıkları, GXT 830-RW’yi karanlıkta oyun oynamak için mükemmel hale getirecek.

TAM BOYUT DOĞRULUĞU

Klavyenin tam boyutlu bir düzende olması, hızlı tuş girişi için en uygun şekilde tasarlanması anlamına gelir. GXT 830-RW, hızlı ve doğru bir şekilde oyun oynayabilmeniz için anti-gölgelenme teknolojisine sahiptir. Aynı anda 6 tuşa basarken bile kontrolde kalacaktır.💓

KONTROL İÇİN BASIN

Avonn, müziklerinizi veya klavyenin LED ışıklandırmasını kontrol etmenizi sağlayan 12 doğrudan erişim medyası özelliğine sahiptir. Müziği bile çalabilir veya duraklatabilir, bir arama başlatabilir veya doğrudan klavyenizdeki tuşlarla sayfaları değiştirebilirsiniz. Özel oyun modu anahtarı sayesinde oyun sırasında masaüstüne dönmeniz engellenmiş olur.

TAK VE OYNA

GXT 830-RW takmak ve oynatmak için üretilmiştir: sadece bilgisayarınıza USB’yi takın ve oyunların keyfine bakın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin